Servants Of The Abaddon

Forum gildii Servants Of The Abaddon

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-06-28 09:35:23

Josh Warior

Administrator

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2007-06-22
Posty: 18
Punktów :   

Wyjaśnienie sprawy offów

Wyjaśnię tutaj sprawę która poruszyła część osób nie znającą się na rzeczy (szczególnie pozdrawiam Kostucha ). Oto czemu dałem wszystkim offa. W praktycznie każdej gildii GvG która liczy około 10 osób jest zastosowane takie rozwiązanie, ponieważ jest wtedy równość i strzeże to przed tym jak jakiemuś offkowi by odbiło. Każdy też może dać guesta ;) Ktoś wczoraj powiedział że to jest tak że każdemu kto przyjdzie damy offa. Dobrze tak jest, ale przecież nie każdy może do nas dółączyć.
Narazie przywróciłem stan poprzedni czyli zdegradowałem do memberów, ale wypowiedzcie się tutaj na ten temat żebyśmy mogli ustalić co zrobimy.

Offline

 

#2 2007-06-28 10:54:41

Lord Havk

1 lvl

9729058
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2007-06-27
Posty: 8
Punktów :   

Re: Wyjaśnienie sprawy offów

Dla mnie jest to dobre rowiązanie bo będzie równosc i tylko Josh bedzie mógł kickowac:P nie bedzie wiec czegos takiego co zrobił swego czasu Cronos.
A do gildi przyjmowac moze tylko Josh i mogą byc to tylko osoby spełniające pewne wymagania...

PS do Kostucha- to była tylko próba i nie należy od razu odchodzic od gildi nic nie móiwąc poza: OMFG(bez cenzury:P)

Offline

 

#3 2007-06-28 11:22:59

Josh Warior

Administrator

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2007-06-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Wyjaśnienie sprawy offów

No właśnie. Czekam na następne opinie :)

Offline

 

#4 2007-06-28 13:04:03

Yoshi Dagger

1 lvl

Zarejestrowany: 2007-06-28
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wyjaśnienie sprawy offów

Ehmm...no ja nie wiem, może coś w tym jest...ale ja jestem współzałozycielem tej gildii, i ne ukrywam że mam pewne ambicje władzy ^^ chociaż, mi to w sumie lotto, a co do kostucha...to nei wiem. Albo był na jakimś koncercie znowu i demon  niego wstąpił albo sie czegoś nawdychał...albo mu ktos konto hacknal, w co wątpie...

Offline

 

#5 2007-06-28 14:15:45

Josh Warior

Administrator

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2007-06-22
Posty: 18
Punktów :   

Re: Wyjaśnienie sprawy offów

Konta mu raczej nikt nie hacknął   A co do "ambicje władzy". Nawet jakbyś nie miał offa to przecież i tak wszystki sprawy z tobą ustalam więc to by się nie zmieniło ;)

Offline

 

#6 2007-06-28 14:27:00

Dewilar Hat

1 lvl

1908867
Zarejestrowany: 2007-06-27
Posty: 7
Punktów :   

Re: Wyjaśnienie sprawy offów

Dla mnie jest to dobre rozwiązanie bo będzie równość i tylko Josh będzie kickowac.

Offline

 

#7 2007-06-28 14:46:18

Bloody

1 lvl

5310784
Skąd: Ostróda
Zarejestrowany: 2007-06-28
Posty: 4
Punktów :   

Re: Wyjaśnienie sprawy offów

A może Mr. Kostuch czuł się lepszym mając status oficera? Mi osobiście nie robi różnicy czy jestem oficerem czy memberem, a liderem też mogę być .
Najważniejsze jest to żeby cała gildia była zgrana. Widocznie Kostuchowi nie pasowało to, że każdy będzie miał oficera, bo chyba wtedy straciłby swój prestige? . Ogólnie głupota, jak dla mnie w obecnym momencie to wszyscy w gildii są na równi i myślę, że tak zostanie.


Chce mieć obrazek jako sygnaturę!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.303rdlsu.pun.pl www.shakesandfidget.pun.pl www.streetball.pun.pl www.canaan-online.pun.pl www.chomiki-pbf.pun.pl